Вітання голови районної ради Олега Чернійчука з Днем Медика

мед7

Дорогі наші медики, ветерани медичної галузі!

З глибокою шаною до вашої професії вітаю усіх з професійним святом!

Дозвольте висловити захоплення вашою фаховістю, витримкою, відданістю обраній професії та, часом, й альтруїзмом у повсякденній діяльності. Важливість вашої праці незаперечна, як і у всі часи існування людства!

Третє тисячоліття розпочалося найглобальнішими викликами, екологічними проблемами та потрясіннями, які завдали болючого, нищівного удару по здоров’ю громадян. Нині ви пліч-о-пліч з іншими службами стали в авангарді борців з коронавірусною інфекцією, яка вразила планету, прийняли перший удар на себе. Сьогодні найщиріші слова вам, хто не дав широко розповсюдитися Covid-19 теренами Кодимщини - можна говорити про легкий його перебіг у жителів нашого району.

На жаль, розлад у медичній системі, незрозумілості та відсутність чіткого бачення перспективи, не дають конкретної відповіді на питання — що далі з галуззю медицини? Та це цунамі, я впевнений, ми витримаємо разом задля благополуччя та здоров’я населення України.

Від щирого серця бажаю вам щастя й добробуту, спокою і миру, успіхів і світлої долі, злету і нових досягнень. Нехай людська шана стане для вас втіхою і найвищою нагородою за любов, надію і увагу, за збереженні життя і невтомну працю, а держава, маю надію, згодом оцінить роботу лікарів, піднісши розвиток медичної галузі на належний рівень! Впевнений, ми ще будемо свідками відродження високих традицій і тріумфу вітчизняної медицини!

Зі святом вас, дорогі медичні працівники!

Календар новин

<< < Жовтень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31