Вітання голови Кодимської районної ради Олега Чернійчука з Днем фермера

сайт фермр

 

Шановні фермери Кодимщини!

Сьогодні сердечно вітаю тих, хто присвятив своє життя найважливішій та найзатребуванішій професії — праці на землі; тих, для кого фермерство стало не лише засобом для існування та поліпшення власного фінансового достатку, а й великою пристрастю!

За вами — тисячі й тисячі людей, які довірили вашим дбайливим рукам свої земельні частки, власне - свій добробут. Цінуємо те, що сьогодні саме ви, у щільному партнерстві із владою, піклуєтесь про соціальну структуру села; розбудовуючи дитячі садки, школи, ФАПи в сільській місцевості, дбаєте про майбутнє наших дітей. Загалом, ви сприяєте сталому (соціально і екологічно збалансованому) розвитку сільських територій і таким чином зберігаєте колиску нації – українське село, яке упродовж буремного історичного шляху завжди було і нині залишається найважливішим джерелом, останнім прихистком національних звичаїв, ментальності, культурних традицій і, зрештою, національної ідентичності українців.

З великою повагою згадують вас й військові формування, у лавах яких численні наші земляки: вони неодноразово у зоні АТО та ООС отримували ваші дарунки — від солодощів до одягу та обладнання. Ваш патріотизм, високе почуття гідності і свободи, заслуговує на повагу усієї спільноти Кодимщини!

Щиро бажаю вам родючості ґрунтів, щедрих врожаїв, повних комор зерна, подальшого утвердження та збереження фермерських традицій як способу гідного життя людей на землі!

Зичу кожному з вас, шановні трудівники села, ветерани галузі, міцного здоров’я на довгі роки, добробуту, достатку і благополуччя, відради та шани від дітей та внуків! Мирної праці вам на щедрій українській землі! Гордо несіть по життю звання українського фермера!

Календар новин

<< < Жовтень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31