Вітання голови Кодимської районної ради Олега Чернійчука з Днем вишиванки

1 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Шановні земляки! Дорогі друзі!

День вишиванки – одне з небагатьох свят не державного та не релігійного характеру. Це свято самобутньої, неповторної, барвистої української культури, ниткою через віка протягнутий зв'язок поколінь. Це унікальний феномен людського духу та код нації.

Для українського народу традиційний вишитий одяг завжди мав сакральне значення. У величних символах - захист від вроків, відвід уваги ”лихого ока”, оборона воїнів від ворогів та лютої смерті тощо. Чого тільки варта вишиванка матері, коли вона, вплітаючи свої думки, вишивала долю для своєї дитини. В тих вишиванках народні пісні і найсильніша молитва матері.

Сьогодні майстерно переплітаються у вишиванках сучасне та минуле. Вони стали важливою частиною нашого гардеробу. Вишита сорочка все більше заслуговує на увагу модників. Та незмінним залишається одне — це наша національна святиня, символ єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

То ж щиро вітаю усіх з Днем вишиванки! Вдягаймо українське не тільки у свято і всьому світу показуватимемо красу нашої безцінної реліквії, збережемо споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу!

Зі святом!

Календар новин

<< < Жовтень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31