Вітання голови Кодимської районної ради Олега Чернійчука з Днем пам'яті та примирення та Днем Перемоги

xxxxx

Шановні жителі Кодимського краю!

Вже стало традицією відзначати в Україні дві значимі дати: 8 травня, День пам’яті та примирення, коли набув чинності Акт про капітуляцію Німеччини та 9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Щорічне вшанування цих пам’ятних дат дає можливість знову згадати та оцінити внесок Українського народу у перебіг і завершення Другої світової війни, підсумувати її масштабні спустошливі наслідки для України. Непомірно великі втрати українців і громадян інших національностей упродовж 1939–1945 років. Найтяжчі – демографічні, які оцінюють у 8–10 мільйонів осіб. То ж історія кожного з українців та українок, які воювали в Червоній армії, в збройних силах та арміях інших держав – це історія мужності й самопосвяті в ім’я спільної перемоги над агресором.

На жаль, невпинний час, природній перебіг життя забирає ветеранів з наших лав! Щороку відходять у вічність творці історії - минулі бійці. Та не згасає пам’ять про їх звитягу, сміливість, надзвичайну витривалість, патріотизм та любов до Батьківщини!

З Другої світової ми маємо винести життєво важливі уроки для нашої держави. Сьогодні Україна, як і у ті далекі роки, є епіцентром протистояння. Непереборне бажання бути вільними, самостійними, незалежними, територіально-цілісними, а також відвага, передана нашими мужніми предками наступним поколінням, стримує нині навалу зовнішнього ворога, протидіє російській агресії, перешкоджає її нездійсненим планам на Сході.

Звертаюсь до молодого покоління, яке постійно перебуває у полі інформаційної і ідеологічної он-лайн мережевої війни. Ми — українці, наша Батьківщина - Україна — і ніхто не повинен похитнути вашу впевненість у нашу гідну справу!

Дорогі земляки!

Сердечно зичу ветеранам, учасникам, дітям війни, тим, хто в тилу наближав жадану перемогу, ніколи знову не звідати такого лиха! Нехай скрізь панує мир, злагода і спокій! Бажаю усім щасливого буття, міцного здоров’я на довгі роки, достатку та без втрат вийти з кризової ситуації, в якій ми, впевнений, опинилися тимчасово!

Слава і честь, доземний уклін усім загиблим у роки Другої світової війни!

Календар новин

<< < Жовтень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31