Вітання голови Кодимської районної ради Олега Чергійчука з Днем праці

1 травня2

 

Шановні земляки!

Щиро вітаю вас з Першотравнем!

Святкування цієї дати стало знаком пам'яті про робітничі протести в Чикаго. Проте, придушені владою, вони згодом розгорнулися з новою силою, при цьому мали здебільшого мирний характер. Довгий час Першотравень був символом революції, непримиренної класової боротьби.

Пройшовши потужною хвилею 143-ма країнами світу, за радянських умов першотравневі демонстрації набули офіціозно-політичного характеру, про що ми добре пам’ятаємо. Різняться традиціїсвяткування Першотравневих свят та в Незалежній Україні, з 2017 року, 1 травня ми відзначаємо як День праці.

На жаль, нинішні реалії такі, що розбалансованість багатьох сфер суспільного, політичного, економічного життя не дають можливості багатьом членам нашого соціуму реалізувати свій творчий, освітній, інтелектуальний, потенціал, потребу у роботі на батьківщині!

Але переконаний, що вже скоро настане час, коли вибір місця та характеру праці стане очевидним для кожного з нас — українці мають працювати й заробляти в Україні, що стане запорукою соціально-економічного розвитку держави, а також власного добробуту та заможності! Нинішній “крововідтік” за кордон молодої і прогресивної української міці має бути припинений!

В цей день вітаю усіх, хто своєю щоденною добросовісною працею створює щасливе майбуття нашої Батьківщини, рідних домівок, сприяє наближення світлих, радісних та мирних часів!

Зичу усім землякам, гостям нашого весняно-мальовничого краю оптимістичних прогнозів, впевненого поступу вперед, до перемог і нових звершень, віри у власні сили, а також бажаю міцного здоров’я на довгі роки повноцінного життя, талану, удачі, дружньої підтримки, а щоденна плідна праця була тільки в радість!

Календар новин

<< < Жовтень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31