Вітання голови Кодимської районної ради Олега Чернійчука з Днем прикордонника

прикордфб

Шановні прикордонники, ветерани служби!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Сучасна прикордонна служба здійснює охорону державного кордону України, протяжністю 6 992,982 км. - над власними територією, водами, природними ресурсами в них і повітряним простором над ними. Це потребує високої організації безпеки на державному рівні. Тому кваліфікований особовий склад, передове технічне оснащення і озброєння прикордонних формувань, працюючи як єдиний механізм, мають бути реальною силою, здатною захищати недоторканість, територіальну цілісність і суверенітет нашої країни!

Шостий рік йде розв'язана Російською Федерацією війна на Донбасі. Увесь цей час ви, ваші побратими на Сході, стримуєте ворога; за давніми традиціями наших предків, мужньо захищаєте найбільші цінності кожного українця та патріота! Маємо надію, що наші рубежі під надійною охороною!

Та вони завжди відкриті миру, солідарності, дружнім стосункам, міцним культурним, науковим, освітнім зв’язкам з усіма країнами світу!

Сердечно бажаю усім, від рядового до генерала, всім, хто демонструє бойову велич прикордонної служби України, миру і спокою на наших кордонах! Щиро зичу підтверджувати свій високий статус новими досягненнями у службі; наполегливості у реалізації поставлених цілей, а також міцного здоров’я, довгих років життя, щастя, родинної злагоди та оптимізму!

Голова Кодимської районної ради О. ЧЕРНІЙЧУК

 

Календар новин

<< < Жовтень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31