Вітання голови Кодимської районної ради Олега Чернійчука з Великоднем

з великоднем

Дорогі жителі та гості Кодимщини!

Сердечно вітаю усіх з найсвітлішим християнським святом – Великоднем!

У свято Пасхи ми відзначаємо торжество життя над смертю, перемогу добра над злом. У цей день кожна душа радіє, величає Господа, ми згадуємо чудовий дар Спасителя, його жертву заради всього людства; єднаємося у спільній молитві, славимо його безмежні чесноти, любов, милосердя, чекаємо прощення, оновлення, божої благодаті, надіємося на краще. А сонячні яскраві дні, весняний первоцвіт підсилюють гарний настрій, вдихають пасхальне тепло, заспокоюють серце, зміцнюють спокій в душі.

Вже незабаром церковні дзвони сповістять нам благу звістку – Христос воскрес! Воістину воскрес!

Та, попри багатовікові християнські традиції – обряду освячення великоднього хліба у храмах, залишіться цьогоріч вдома! Промовлятимемо натхненно молитву душею в серці, в колі рідних та близьких у своїх домівках! Бо найцінніший божественний дар – це життя! Зберігши його зараз, ми ще більше утвердимося у щедротах Господа!

А ще у ці дні ми молимося за наших воїнів, які на Сході торують нелегкий шлях до справедливого відновлення великих цінностей українців – незалежність, свободу, суверенітет та територіальну цілісність; всім серцем молимося за життя, покладені на вівтар! Героям слава!

У день Світлого Великодня щиро зичу усім щастя, радості, міцного здоров’я, божого благословення і довгого щасливого життя. Бажаю впевненості і віри у те, що сьогоднішні складні реалії, це велике випробування, з Божою поміччю мине з найменшими втратами, і ми обов’язково все подолаємо, тимчасово дотримуючись певних обмежень!

Нехай ця світла неділя стане для нас початком нового, радісного і щасливого життя!

Календар новин

<< < Жовтень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31