Відбулася сорок восьма сесія Кодимської районної ради VІІ скликання

P1010022

 

10 квітня відбулася сорок восьма сесія Кодимської районної ради VІІ скликання.

Розпочали депутати з найважливішого - “Про внесення змін до рішення районної ради від 15 лютого 2018 року № 323-VIІ «Про затвердження районної цільової програми «Доступна медицина на 2018 - 2020 роки» (генеральний директор КП «Кодимська ЦРЛ» Р. Онуфрієнко). Необхідність внесення змін продиктовано сьогоднішніми реаліями — поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та початком з 1 квітня 2020 року другого етапу медичної реформи.

Доповідач детально обґрунтував суть змін, що пропонуються, окреслив проблемні питання сьогоднішньої медицини (важливість збереження у районі пологового відділення, утримання адміністративно-господарської частини, відсутність анестезіологів та ін. медперсоналу); повідомив про готовність закладу до прийому хворих на коронавірус. Для цього, інформував гендиректор, обладнано 5 боксів у інфекційному відділення, ремонт у яких зроблено за фінансової підтримки спонсорів району. Наразі персонал лікарні забезпечений масками, одноразовими халатами, респіраторами та захисними костюмами, також у відділенні є один сучасний апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ). Запропоновані заходи та збільшення фінансування дозволять поліпшити функціональність лікарні та зберегти її як постачальника необхідних медичних послуг у районі, особливо у період розповсюдження коронавірусної небезпеки.

Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2018 року № 455-VІI «Про затвердження районної цільової програми «Здоров'я» на 2019 – 2022роки» інформувала начальник управління соціального захисту населення РДА О. Гайдук. Посадовець акцентувала на необхідності збільшення фінансування для забезпечення хворих на діабет препаратами інсуліну.

Депутати розглянули ще низку важилвих питань: внесення змін до районної програми забезпечення протидії протиправній діяльності на державному кордоні в межах Кодимського контрольованого прикордонного району, розвитку та вдосконалення відділу прикордонної служби «Кодима» Подільського прикордонного загону на 2018-2020 роки (начальник відділу прикордонної служби «Кодима» I категорії (тип Б) підполковник Р. Зуб); зміни до районного бюджету Кодимського району на 2020 рік ( начальник фінансового управління РДА Т. Ніколішина); передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Кодимського району медичного обладнання - цифрової радіографічної рентгенівської системи Eco View 9 Plus (Р. Онуфрієнко); надання згоди на передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Кодимського району персональних комп’ютерів (ноутбуків) та комплектів засобів навчання для кабінетів географії, хімії, біології, фізики освітніх закладів Кодимського району (начальник відділу освіти РДА Л. Сільницька); встановлення меж населених пунктів Кодимського району ( начальник відділу у Кодимському районі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області С. Невська).

Завершили сесію депутати затвердженням запропонованих змін.

У різному голова районної ради О. Чернійчук довів до відома депутатів відповіді на депутатські звернення, що нещодавно надійшли, стосовно: реформи галузі охорони здоров’я на вторинному рівні; реформи адміністративно-територіального устрою районного рівня та щодо неналежного облаштування острівної пасажирської платформи на залізничній станції Кодима.

На останок пленарного засідання депутат обласної ради С. Лупашко повідомив про власну ініціативу допомоги громадянам похилого віку і тих, хто опинився в скрутних життєвих обставинах та придбання 7 тис. медичних масок для населення з метою убезпечення його від поширення коронавірусної інфекції 

Довідково.

Сорок восьма сесія Кодимської районної ради VІІ скликання відбулася з дотриманням усіх санітарних вимог в умовах антикризових заходів з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19.  

P1010018

P1010021

P1010034

P1010040P1010044

P1010047

P1010061


Календар новин

<< < Жовтень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31