В Кодимі відбувся чемпіонат області з шахів.

75543667 2520827728008293 6703601426796380160 o

75521785 2520828014674931 5945641498367229952 o

75189366 2520827978008268 3138506145635762176 o

Шахісти всієї області змагалися в Кодимському шахово-шашковому клубі.

Чемпіонат області з шахів, організований в районному шахово-шашковому клубі за сприяння Кодимської районної ради та особисто заступника голови райради Олега Чернійчука та голови райдержадміністрації Геннадія Гладенького, тривав три дні і завершився 10 листопада урочистим відзначенням переможців.

За підсумками, оголошеними головним суддею змагань Людмилою Потаповою з смт Піщанки, що на Вінниччині, перше місце в змаганнях виборов Костянтин Мунтян з Ширяївського району. В його здобутку 7.5 очок з 9 можливих. Друге місце посів Микола Руссєв з міста Ізмаїл. Цей гравець має 6.5 очок з 9 можливих. На третьому місці – Олександр Бернацький з Лиманського району, який теж набрав 6.5 очок.

Серед жінок перше місце, отримавши 5.5 очок, посіла кандидат в майстри спорту Ольга Апостолакій з Ізмаїлу. Друге – виборола Ольга Лук'янцева з міста Южне, з таким же результатом по очках. І на третьому місці – Вікторія Руссєва, також з Ізмаїлу, у якої 5 очок.

Переможці і призери були нагороджені почесними грамотами, медалями, кубками та грошовими преміями. Також грамотами та пам'ятними подарунками були відзначені найстарший учасник кандидат в майстри спорту 83-річний Микола Дячук з Березівки та наймолодший – 9-тирічний Михайлик Ободовський з Ізмаїлу. Церемонію нагородження провів заступник голови районної ради Олег Чернійчук. Організатори та учасники чемпіонату висловлюють вдячність постійному спонсору шахових змагань – депутату районної ради, керівнику ТОВ «Екслюзив Агро» Миколі Лупашку.