Інформація про використання коштів зведеного бюджету Кодимського району з 15 лютого 2018 року по 22 лютого 2018 року

Інформація про використання коштів зведеного бюджету Кодимського районуз 15 лютого 2018 року по 22 лютого 2018 року

20 лютого День вшанування пам'яті героїв Небесної сотні...

20022018 1 2

20022018 1 1 copy

20 лютого у День героїв Небесної сотні в районі відбулися заходи із вшанування подвигу Революції Гідності, пам'яті загиблих героїв.

Вранці на площу Перемоги до пам'ятного знаку борцям усіх часів за Свободу і Незалежність України прийшли керівники району та міста, військовослужбовці дев'ятого мотопіхотного батальйону "Вінниця", військового комісаріату, члени громадських організацій ветеранів Афганістану та учасників АТО, представники підприємств, організацій, установ району, школярі, небайдужі кодимчани.

- На жаль, жертовність Небесної Сотні під час Революції Гідності не була останньою. Сьогодні загиблим учасників у подіях, яким дав потужний поштовх Майдан, йде рахунок на тисячі. Схиляємо голови перед мужністю, патріотизмом та непохитністю: їх жертва стала беззаперечним доказом самоорганізації українців у споконвічному прагненні до свободи і незалежності, за право жити у вільній демократичній державі, - розпочав захід голова райдержадміністрації В. Козачок.

Очільник районної ради Г. Гладенький, голова міста В. Склярук, школярі подякували загиблим у кривавих подіях на майдані Незалежності: вони увійшли у новітню історію України як символ мужності, стійкості та прагнення нового покоління до європейського вибору, захисту своєї гідності та свободи.

Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, після чого присутні поклали квіти до підніжжя знакового каменю.

Героям слава!

Інформація про використання коштів зведеного бюджету Кодимського району з 08 лютого 2018 року по 15 лютого 2018 року

Інформація про використання коштів зведеного бюджету Кодимського районуз 08 лютого 2018 року по 15 лютого 2018 року

Вшанування пам'яті учасників бойових дій з нагоди Дня виводу військ з Афганістану

02

01

Сьогодні 15 лютого до пам'ятного знаку учасникам бойових дій в Афганістані прийшли очільники району і міста, депутати обласної та місцевих рад, члени районної організації ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів, учасники та ветерани АТО, представники військового комісаріату, військової частини, підприємств, організацій, установ району, школярі, громадськість.

Мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29–ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Демократичної Республіки Афганістан відкрив голова райдержадміністрації В. Козачок.

- Ризикуючи своїм життям, ви чесно виконали присягу, зберегли бойове братерство та передаєте свої знання і великий досвід новому поколінню українських громадян. Учасники бойових дій на територіях інших держав, а пізніше - українські миротворці заслужили вдячність і повагу багатьох народів, - сказав голова РДА.

- На жаль, історія безапеляційно свідчить: дві тисячі років трагічного досвіду не переконали людство в безглуздості воєн. Тому забувати досвід історії воєн—злочинно. Віддати забуттю сумний досвід афганської війни, інших локальних конфліктів - означає знехтувати трагічним уроком історії, що неминуче призведе до нових війн, кровопролить і трагедій...

Звернулися до воїнів-інтернаціоналістів заступник голови районної ради О. Чернійчук, голова міста В. Склярук, депутат обласної ради М. Сорочан, голова районної організації "Ветерани Афганістану" С. Когут, представник РВК майор В. Лозінський, школярі. Військове братерство воїнів-інтернаціоналістів є прикладом для теперішнього покоління військовослужбовців, тих, хто сьогодні на Донбасі утримує навалу внутрішнього і зовнішнього ворогів, оберігаючи територіальну цілісність держави, а молодь вивчає історію України за багатовіковими подвигами своїх батьків, дідів та прадідів — справжніх патріотів. Багато з воїнів-інтернаціоналістів ще й дотепер у лавах ЗСУ, волонтерів, добровольців. Їх війна ще триває.

"Схиляємо голову перед тими, кому не судилося повернутися на рідну землю".

Пам'ять загиблих військовослужбовців, які загинули у бойових діях на території інших держав, вшанували хвилиною мовчання...

З нагоди свята численні ветераниі, сім'ї загиблих військовослужбовців отримали фінансову допомогу від директор ТОВ "Агрофірма Кодима" М. Сорочана, а усіх присутніх він запросив до святкового столу.

За мужність і героїзм, вірність присязі, активну громадську діяльність та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня виводу військ з Афганістану Почесними грамотами райдержадміністрації, райради та райвійськкомату нагороджено воїнів-інтернаціоналістів району: Івана Баркара, Володимира Почтарука, Михайла Близнюка, Віталія Шмондрика, Петра Олійника, Миколу Момотливого.

Героям слава!

03

Інформація про використання коштів зведеного бюджету Кодимського району з 25 січня 2018 року по 01 лютого 2018 року

Інформація про використання коштів зведеного бюджету Кодимського районуз 25 січня 2018 року по 01 лютого 2018 року

Близько 11 тис. ветеранів війни отримали безоплатну правову допомогу у 2017 році

У 2017 році близько 11 тис. ветеранів війни отримали безоплатну правову допомогу.

Графік роботи виїзних (мобільних) пунктів з прийому громадян працівниками Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на лютий 2018 року

Графік роботи виїзних (мобільних) пунктів з прийому громадян працівниками Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на лютий 2018 року

Інформація про використання коштів зведеного бюджету Кодимського району з 18 січня 2018 року по 25 січня 2018 року

Інформація про використання коштів зведеного бюджету Кодимського районуз 18 січня 2018 року по 25 січня 2018 року

Дорогу випробувано! Щасливої дороги!

Нещодавно з робочим візитом до Кодимського району прибув радник голови Одеської ОДА С. С. Лазуткін.

Як відомо, вже відремонтовано, введено в експлуатацію і із задоволенням випробувано водіями дорогу, сполученням Кодима-Балта.

Чи відповідає якість дорожнього покриття встановленим нормам і стандартам, який транспортно-експлуатаційний стан автошляху на поточний момент, чи виправдовує своє призначення дорога – така мета інтерактивного моніторингу, проведеного сьогодні посадовцем з допомогою квадрокоптера.

Зустрічаючи делегацію біля в'їзду у с. Будеї, голова районної ради Геннадій Гладенький, голова райдержадміністрації Вадим Козачок показав місце, де вже незабаром буде встановлено пересувний ваговий комплекс - на заваду порушникам габаритно-вагових норм транспорту.

- Таких комплексів у Одеській області буде функціонувати 8. Мета очевидна: обмежити пересування вантажних засобів з критичною вагою, які найнебезпечніші для експлуатації доріг. Точно такі самі обмеження діють і у Європі, що робить їх дороги довговічними та безпечними, - зазначив очільник району.

- Останнім часом наш район поступово перетворюється із депресивного у перспективний, з позитивними соціально-економічними і культурними перетвореннями. Тому значення дороги Кодима-Балта у такому процесі важко переоцінити: це нові перспективи, створення умов інвестиційної діяльності, це, нарешті, новий імідж району, а для Кодима-фест, який два роки поспіль відбувається в селі Івашків та є гордістю і візитівкою району — це найбільша необхідність, - прокоментував голова Івашківської сільської ради П. Погорілий та висловив щиру подяку голові Одеської ОДА М. Степанову та голові Одеської обласної ради А. Урбанському за виконану обіцянку, дану за першого візиту до Кодимщини.

Поцікавилися посадовці думкою й самих водіїв: усі позитивно оцінюють не лише стан дороги, а й її значення для вирішення соціально-побутових проблем, розвитку бізнесу та ін.

- Багато наших зусиль були б марними чи фактично знівельовані якби не всіляка підтримка голови Одеської облдержадміністрації Максима Степанова. Завдяки такій співпраці, командній роботі на місцях ми отримуємо впевненість у подальшому соціально-економічному зростанні, гармонійному культурному розвитку нашої Кодимщини.

                                                          26231670 1563967600360982 3154418677002161281 n

Інформація про використання коштів зведеного бюджету Кодимського району з 28 грудня 2017 року по 04 січня 2018 року

Інформація про використання коштів зведеного бюджету Кодимського районуз 28 грудня 2017 року по 04 січня 2018 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

 29 copy copy

Шановні мешканці району, колеги!

Щиро вітаю з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаю міцного здоров,я, здійснення професійних планів, особистих бажань та усіх мрій і задумів.

Нехай Новий рік та Різдво Христове принесуть тільки добро, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів, шани та любові від рідних і близьких вам людей, щасливих та яскравих подій і всього самого найкращого!З повагою, голова районної ради            Г.М. Гладенький

Інформація про використання коштів зведеного бюджету Кодимського району з 21 грудня 2017 року по 28 грудня 2017 року

Інформація про використання коштів зведеного бюджету Кодимського районуз 21 грудня 2017 року по 28 грудня 2017 року

Привітання Матері-героїні !

7 грудня Президент України Петро Порошенко підписав указ Про присвоєння почесного звання Мати-героїня 956 українкам, зокрема, 40 - з Одещини. Серед них знаходимо ім'я й нашої землячки із с. Федорівка, Людмили Василець.

А в останні дні року, що минає, виконуючи доручення Президента, голова райдержадміністрації Вадим Козачок та голова районної ради Геннадій Гладенький привітали та вручили посвідчення та нагрудний знак «Мати-героїня» Людмилі Леонідівні як визнання її особистого внеску в реалізацію державної сімейної політики, прикладу материнської самовідданості, зразкового виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку.

Схвильовану Людмилу супроводжують її дві доньки, Світлана та Заряна, які дуже люблять свою матусю,та так, що неможливо приховати ці іскорки обожнювання в очах.

П'ятеро достойних громадян виховала (і ще виховує) Людмила Василець. Має вже 10 онуків і сподівається на поповнення їх великої щасливої сім'ї.

- Найвища місія жінки у цьому світі - бути матір'ю. І це призначення Ви виконали, уособлюючи в дітях високий образ Жінки-матері,- вітаючи, сказав очільник району та подякував за осередок тепла, невеличкий всесвіт, який вона змогла створити навколо себе та виховати достойне продовження, гідне покоління.

Голова районної ради Геннадій Гладенький привітав квітами мати-героїню зі словами щирої вдячності за найважчу,але разом з тим, й найблагороднішу працю – виховання дітей та побажав Людмилі, щоб діти завжди тішили її увагою, чуйним та щирим словом.

Основний меседж зустрічі: завдяки саме таким сім'ям (а в нас їх чимало) ми створюємо щасливу націю з безмежними можливостями, міцним корінням і світлим майбутнім.

У свій час французький прозаїк Ернест Легуве дуже влучно сказав: «Мама - єдине на землі божество, яке не знає атеїстів».

3 copy

2 copy copy copy copy copy

Інформація про використання коштів зведеного бюджету Кодимського району з 14 грудня 2017 року по 21 грудня 2017 року

Інформація про використання коштів зведеного бюджету Кодимського районуз 14 грудня 2017 року по 21 грудня 2017 року

Оголошення конкурсу на право оренди комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Кодимськог районуо

«Оголошення орендодавця про намір передати в оренду об'єкт спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Кодимського району»

1. Назва органу управління: Кодимська районна рада, Одеської області.

2. Балансоутримувач (орендодавець): Кодимська районна рада, Одеської області.

3.Найменування предмету конкурсу: Нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Кодимського району загальною площею 67,6 м2, а саме:

- приміщення котельні площею 34,7 м2;

- паливний склад площею 24,9 м2;

- кімната відпочинку площею 5,0 м2;

- душова площею 3,0 м2.

4. Місцезнаходження: 66000, Одеська область, м. Кодима, пл. Перемоги, 1.

5. Стартовий розмір орендної плати: 1855,0 грн.

6. Мета використання: Для розміщення котельні альтернатив них видів палива.

Заяви про оренду зазначеного об'єкта приймаються протягом 10 робочих днів після розміщення оголошення за адресою: 66000, Одеська область, м. Кодима, пл. Перемоги, 1, каб. 12.

Заяви подаються в окремому конверті з написом «Заява про оренду» з зазначенням найменування та місцезнаходження об'єкта оренди. У разі надходження двох і більше заяв на один об'єкт оренди орендодавець оголошує конкурс на право його оренди відповідно до вимог абзацу 3 частини 4 статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна». Обов'язковою умовою вищевказаного об'єкта оренди є відшкодування витрат балансоутримувачу пов'язаних з виготовленням документації необхідної для передачі об'єкта в орендне користування (виготовлення експертної оцінки з рецензією). Додаткова інформація за телефонами: 2-67-23; 2-66-75.

 

16 грудня 2017 року

Календар новин

<< < Лютий 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28